CESD3V3D5
- Mfr.Part #
- CESD3V3D5
- Datasheet
CESD3V3D5
- Description
- 3.3V TVS,PACKAGE SOD-523, TVS AR
- Capacitance @ Frequency :
- 120pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 16A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 210W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 13V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 3.3V (Max)